Všechno, co jste potřebovali vědět před návštěvou festivalu Meeting Brno, ale báli jste se zeptat

Všechno, co jste potřebovali vědět před návštěvou festivalu Meeting Brno, ale báli jste se zeptat

Štěstí přeje připraveným! Sepsali jsme proto pro vás informace, bez kterých se člověk sice dost možná obejde, ale s nimiž bude váš festivalový zážitek jistě příjemnější. Podívali jsme se totiž na festivalová místa, jak se za námi dostat, jestli jsme připraveni na rozmary počasí a také vám doporučíme, co si vlastně vzít na sebe.

img

Jak se na festival dostanete

Při prohlídce festivalového programu vás jistě napadlo, že je těch míst konání docela dost. Brno má ale naštěstí tu nejlepší možnou velikost, a tak můžete brát přecházení mezi festivalovými akcemi jako příjemnou procházku. Všechna místa jsou samozřejmě jednoduše dostupná městskou hromadnou dopravou a s trochou štěstí při hledání parkovacího místa i vlastním vozem. A nebojte se, nenecháme vás nikde bloudit. Když se dostanete poblíž, vždy hledejte pruhované logo festivalu na takzvaných áčkových stojanech, které vás dovede přímo na místo. 

img

Déšť nás nepřekvapí

Větru a dešti sice neporučíme, ale umíme s nimi počítat. Pro nepřízeň počasí proto máme alternativní místa nebo k dispozici pláštěnky. Jen vás prosíme – neberte si deštníky. V případě nepříznivého počasí je to ta nejméně vhodná pomůcka. Nejen že člověka moc neuchrání, ale často taky znemožní okolním divákům vychutnat si program. 

Co na sebe

Pokud si nejste jistí, jestli na festival Meeting Brno zvolit raději velkou večerní nebo nepromokavé oblečení a gumáky, máme pro vás jednoduchou radu. Zvolte něco mezi. Ale teď vážně. Na festivalu Meeting Brno si zakládáme na neformální atmosféře, abychom pobídli k vzájemnému setkávání. Většina našich návštěvníků proto volí letní pohodlný oděv. Zvolte tedy oblečení takové, jaké byste si vzali na oběd s přáteli. Nikoho ale kvůli oděvu nevyhodíme. Hlavně přijďte tak, jak je vám pohodlné.

img

Žízní s námi neumřete

Na větších akcích festivalu je vždy stánek s nápoji a menším občerstvením. Na těch menších je pak k dispozici víno a voda pro každého. Setkání je pro nás alfou i omegou, a proto budeme rádi, když se s námi po programu zapletete do jednoho z našich živých diskuzních vláken. A jak jinak lépe než nad sklenkou moravského vína. Jedinou podmínkou proto, abychom vás občerstvili, je tedy sdílení dojmů a navazování nových přátelství.

A zase ty vstupenky

Pokud patříte mezi ty, kteří o návštěvě festivalu Meeting Brno teprve uvažují, možná se vám bude hodit také informace, že je většina našich akcí je zdarma. Mnohdy je ale nutná rezervace. O program je totiž velký zájem a bez rezervace se na některé pořady nedostanete. Máme ale samozřejmě i takové události, které jsou zcela bezbariérové – tedy bez vstupného a bez rezervací. Tam si s námi můžete festival užít i na poslední chvíli. Tak neváhejte a přijďte se setkávat na Meeting Brno.