Meeting Brno 2022

Mendel, Iltis, Liechtenstein, Löw-Beer, Schindler, Bau, Lustig, Gutierrez, Vilchis, Mota – významné osobnosti, mimořádné události, nečekaná setkání, kvalitní umění, poutavé příběhy, objevená dědictví, křížení kultur, těžká historie, neúprosná pravda, nezaměnitelné geny.
To je Meeting Brno 2022. Pojďte s námi na letošním festivalu objevovat místa křížení.

Kompletní program ke stažení najdete zde.

Festival Meeting Brno

Festival Meeting Brno propojuje zdánlivě nepropojitelné názorové proudy, rozličné kultury a podporuje mezináboženský dialog. Přináší kvalitní umění z různých částí světa, nabízí platformu k diskusi a dává návštěvníkům prostor pro setkání. Je místem, kde je možné vážit si jeden druhého a kde vzájemná odlišnost je pozitivní výzvou k objevování pravdy. 

Festival Meeting Brno se koná pod záštitou ministra pro evropské záležitosti doc. PhDr. Mikuláše Beka, Ph.D., hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha a primátorky města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, Ministerstva kultury, Česko-německého fondu budoucnosti a velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze.

Prosím, pomozte nám svým příspěvkem uspořádat letošní ročník festivalu a připravit ročník příští.
Za podporu děkujeme!

 

Hlavní mediální partner

Hlavní partneři

Zahraniční partneři

Mediální partneři