Síla i křehkost rodu
Domů Events Síla i křehkost rodu

Síla i křehkost rodu

Křehkost a síla se vzájemně nevylučují, ale doplňují. Základním principům transgeneračního učení i sebepéče se budou učit porozumět účastníci workshopu Martiny Viktorie Kopecké.

Sebezkušenostní workshop (nejen) o transgeneračním přenosu nechce otevírat zasunutá traumata rodin, ale poukazovat na to, že nás mohou ovlivňovat, aniž bychom to tušili. Práce s nimi je někdy bezmála na celý život.

Pokusíme se definovat jednotlivé kroky cesty od identifikace traumat (obecně), jejich rozdělení, po ošetřování, chápání a následné strategie, které proměňují bolest v moudrost. Během dvou hodin se dotkneme jak teorie (Frankl, van der Kolk, Preiss), tak praktických cvičení (zejména Pesso-Boyden).

Co si odneseme? Schopnost rozpoznat, že křehkost a síla se vzájemně nevylučují, ale doplňují. Naučíme se porozumět základním principům transgeneračního učení i sebepéče. Zájemci obdrží seznam případné studijní literatury.

Předpokládaná délka workshopu je 2 hodiny.

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské, prezidentka festivalu Meeting Brno. Vedle husitské teologie vystudovala také psychologii a speciální pedagogiku a věnuje se rodinné terapii.

Pořad proběhne česky.

Pořad vzniká ve spolupráci s Muzeem města Brna a Arnoldovou vilou.

Lístky (580 Kč) je možné zakoupit zde.
Studenti, senioři a lidé s průkazem ZTP mají slevu 50 %.

Vyprodáno!

Datum

27.06.24
Expired!

Čas

18:00

Štítky

workshop

Umístění

Arnoldova vila
Drobného 299/26
 
Podpořte nás
Sleva pro hosty festivalu u partnerského hotelu Barceló Brno Palace