Jíst, učit se, milovat – diskuze pro Mary’s Meals
Domů Events Jíst, učit se, milovat – diskuze pro Mary’s Meals

Jíst, učit se, milovat – diskuze pro Mary’s Meals

Mary’s Meals sytí téměř  2 500 000 dětí v 18 zemích světa v místě jejich vzdělávání. Jejich vizí je, že každé dítě dostane jedno jídlo denně v místě svého vzdělávání a že ti, kteří mají více než potřebují, se budou dělit s těmi, kterým se nedostává ani těch nejzákladnějších potřeb. 

Při příležitosti 5. výročí vzniku české pobočky této charitativní organizace budeme diskutovat o jejím poslání a naplnění potřeby „jíst, učit se a milovat“. Po ukončení diskuze bude následovat autogramiáda knihy „Bouda, která krmí miliony dětí“.

Hosté:

Tomáš Sedláček

Ekonom, autor mezinárodního bestselleru Ekonomie dobra a zla, který do ekonomie vnáší originální filozofický pohled. Patří mezi nejvlivnější globální myslitele. Když mu bylo 24 let, stal se ekonomickým poradcem Václava Havla.
V současnosti je hlavním makroekonomem ČSOB.

Magnus MacFarlane-Barrow

Zakladatel a výkonný ředitel Mary’s Meals o příběhu této mezinárodní neziskové organizace napsal knihu „Bouda, která krmí milion dětí“. Stal se jedním z deseti Hrdinů roku 2010 vybraných televizní stanicí CNN. Je také držitelem Řádu britského impéria. Byl mu udělen čestný doktorát na univerzitách Stirling Glasgow Caledonian University a University of Hull. 

Pořadem provedou:

Martina Viktorie Kopecká a David Macek

Moderují prezidentka festivalu Meeting Brno, farářka Církve československé husitské, a viceprezident festivalu, vedoucí mezinárodních vztahů Národního pedagogického institutu ČR.


Diskuze proběhne v CZ/EN – simultánně tlumočeno. Doporučujeme rezervaci ve formuláři níže. 

Pořad se koná ve spolupráci s  Marys Meals ČR a  s farností sv. Augustina.

Mediální partner Radio Proglas.

       

Budeme rádi, když o diskuzi budete informovat své přátele a blízké:
– odkaz na plakát ke stažení zde
– odkaz na FB událost zde

Vyprodáno!

Datum

09.05.23
Expired!

Čas

19:00 - 20:30

Umístění

kostel sv. Augustina
náměstí Míru 377
 
Podpořte nás
Sleva pro hosty festivalu u partnerského hotelu Barceló Brno Palace